תליית טלויזיה

תליית טלויזיה – מומלצת מאוד בכל מצב שניתן לבצע זאת. אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם בעל מקצוע שפועל בתחום להתייעצות עוד טרם קניית הטלויזיה.

תליית הטלויזיה מומלצת הן מסיבות בטיחות כאשר תליית הטלויזיה מונעת אפשרות של קריסה או נפילה כתוצאה ממשיכה או דחיפה.

ההמלצה הנה גם מבחינת עיצוב הפנים, שילובה של טלויזיה תלויה כחלק מעיצוב הפנים, מאפשר גמישות והתאמה רבים באופן משמעותי, כך שישתלבו בכל עיצוב.

לקריאה נוספת:

תליית טלויזיה – פריט משמעותי בעיצוב הפנים של הבית והמשרד

בהרבה מקרים כאשר מתבצעת תליית טלויזיה בסלון הבית, חדר המשחקים של המשפחה ואפילו בחדרי ישיבות של משרדים גדולים, כך יכול לשמש מסך הטלויזיה הן לתצוגת חומרי מולטימדיה ומשחקים ובזמן שלא נעשה שימוש ייעודי בטלויזיה ניתן, ומקובל להציג על המסך תמונות נוף או אפילו תמונות אמנותיות המשתלבות בעיצוב הכללי של החלל.

תליית טלויזיה או הצבת טלויזיה על מדף?

התשובה לשאלה זאת נובעת מתשובות לשאלות רבות נוספות. לדוגמא:

  • האם הטלויזיה בבית מגורים או משרד?
  • איזה גודל הטלויזיה שלנו?
  • האם תליית טלויזיה תשפר את איכות הצפייה ונוחות השימוש בה? כלומר למה היא אמורה לשמש?
  • מה אופיו של החדר אשר בו אני מעוניין לבצע תליית טלויזיה?
  • מי אמור להיות המשתמש בעיקרי בטלויזיה?
  • האם במקום המיועד לתליית הטלויזיה קיים מדף לקיר, מזנון או כל אמצעי אחר שמאפשר את העמדת הטלויזיה ללא תלייה?
  • מה גודל החדר בו אמורה הטלויזיה להיות מותקנת, מרכיבי הריהוט שבו ועיצוב הפנים שלו?

כיום הטלויזיה מהווה עורק חיים משמעותי, המחבר את בני הבית והמשתמשים במשרד או בחדר ההמתנה, אל מקורות מידע ובידור, מצד אחד ומצד שני, מהווה טלויזיה גם מקור מידע ולעתים אפילו משמשת להעברת מסרים בזמן אמת לצופים בה (למשל מסך טלויזיה בחדרי המתנה ובניהול תורים ליד דלפקי קבלת קהל).

הטלויזיה משמשת במשפחות רבות כמלווה הצמוד של ילדי הבית בכל הגילים. כאשר מדובר בילדים קטנים הרי שהינם צופים פסיביים למדי אך כבר מגיל קטן משמש מסך הטלויזיה כמגרש משחקים אין סופיים.

משחקים שמתחלפים ומותאמים לגילם של הילדים. בהרבה מקרים גם כאשר הגיעו בני הבית לבגרות הם ממשיכים להשתמש במסך הטלויזיה למשחקי רשת.

תליית טלויזיה

תליית טלויזיה כאמצעי בטיחות

כיום מקובל מאוד, ואפילו מומלץ, לבצע תליית טלויזיה בכל מצב שמאפשר זאת.

כאשר הטלויזיה גדולה ועומדת על מדף היא, במקרים מסוימים יכולה אפילו להוות מפגע בטיחותי מכיוון שכתוצאה מדחיפה או משיכה היא עלולה לקרוס וליפול על מי מבני הבית ובעיקר אם מדובר בשימוש על ידי ילדים צעירים או אפילו בני נוער חסרי מנוח… טלויזיה הניצבת על מעמד גם אם לכאורה היא נראית יציבה ניתנת בקלות להזזה ורגישה לדחיפות ומגע פיזי.

תליית טלויזיה – שאלות בתחום הטכני:

כמובן שישנן שאלות נוספות שמתעוררות כאשר ברצוננו לגשת לתליית טלויזיה, אולם שאלות אלה נוגעות יותר לצד הטכני והן מתייחסות למשל לשאלה ממה עשוי הקיר שעליו אנו מעוניינים לתלות את הטלויזיה.

יש חשיבות עצומה לשאלה, אם הקיר עשוי בלוקים, בטון או קיר גבס למשל ואולי הקיר אפילו עשוי בלוקים זכוכית או חומר מתקדם אחר.

ניתן כיום במגוון אמצעים לגשת לתליית טלויזיה כמעט על כל חומר בניה שממנו עשוי קיר. בין אם הקיר עשוי בלוקים ובין אם הקיר הינו קיר גבס.

מתקין מיומן יתאים את האמצעים שיש להשתמש בהם לתליית טלויזיה לכל חומר שממנו מורכב הקיר שלכם ואלו שאלות ממש מקצועיות.

ההנחה הבסיסית והחשובה היא, שראשית יש לקחת בחשבון את הגורמים העולים מהשאלות הראשונות ומתקין מקצועי ומיומן יספק לכם את הפתרון לתליית טלויזיה במידה וזאת תהיה בחירתכם.

ברצוננו להמליץ בחום, ליצור קשר אם מתקין בעל ניסיון בתליית טלוויזיה לצורך התייעצות ראשונית גם לפני שאתם רוכשים טלויזיה.

אם מדובר בטלויזיה קיימת או שכבר נרכשה ואשר אתם מצפים להגעתה על ידי המוביל ומתכננים את ההתקנה גם אז מתקין מיומן ישמח לייעץ ולהמליץ לכם בשיחה טלפונית על הדרך הטובה ביותר שבה ניתן לבצע תליית טלויזיה בחלל הבית לו הטלויזיה שלכם מיועדת.

נכתב ע"י 029